Wiedźmińskie

Siedliszcze

Wyprzedaż w sklepie GOG.com z okazji 10. rocznicy Wiedźmina

Świętując 10. urodziny serii Wiedźmin, sklep GOG. com postanowił objąć promocją wybrane gry RPG. Największymi zniżkami może cieszyć się naturalnie trylogia o Geralcie z Rivii.

26 października 2007 roku wykluła się wysiadywana przez kardynała szkarłatnego znad Wisły pierwsza część Wiedźmina. Z tego powodu, CD Projekt RED, jak i cała rzesza ludzi związana z tematem gier komputerowych, raczyli nas przez ostatnie tygodnie i miesiące przeróżnymi wydarzeniami i materiałami, które miały sprawić, byśmy choć na chwilę nie zapomnieli o trwających obchodach.

Do świętowania dołączył również sklep GOG.com, który postanowił przecenić całkiem sporą liczbę gier z wiedźmińską trylogią na czele. Ceny pierwszej i drugiej części Wiedźmina zostały obniżone aż o 85%, przez co zostały zrównane do wartości chociażby masła. Wiedźmin 3: Dziki Gon – Edycja Gry Roku kosztuje teraz natomiast 59,99 zł. Zniżka objęła również tytuły od Bethesdy oraz Piranha Bytes.

Wyprzedaż wiedźmińskiej serii ma potrwać do godziny 12:00 25 października, a pozostałych gier do północy dnia 24 października.