Wiedźmińskie

Siedliszcze

Wspomnienie z Wiedźminem – wygraj zaproszenie do siedziby CD Projekt

10 rocznica serii gier o wiedźminie Wspomnienie z Wiedźminem

CD Projekt RED ogłosiło na swoim oficjalnym forum konkurs o nazwie Wspomnienie z Wiedźminem, w którym główną nagrodą jest zaproszenie do ich siedziby w ramach spotkania z okazji 10. rocznicy serii gier o Wiedźminie.

Aby móc stanąć w miejscu narodzin growego Wiedźmina i spotkać się twarzą w twarz z jego ojcami, należy wysłać w temacie z konkursem zgłoszenie, w którym powinny zostać zawarte następujące wymogi. Pierwszy z nich to opis wybranego przez Was wspomnienia związanego z wiedźmińską trylogią, które najbardziej zapadło Wam w pamięć. W drugiej części zgłoszenia trzeba napisać dlaczego jedno z zaproszeń powinno przypaść akurat Wam. W konkursie mogą brać udział tylko osoby pełnoletnie oraz takie, które zarejestrowały się na forum o Wiedźminie przed ogłoszeniem konkursu. Miejsc dla wybrańców jest dziesięć, a termin wysłania prac to 29 września 2017, do godziny 23:59.

W spotkaniu oprócz zwycięzców udział wezmą moderatorzy forum oraz jego najbardziej aktywni użytkownicy. Szczegóły na temat spotkania możecie znaleźć w tym temacie. Wydarzenie odbędzie się dnia 21 października 2017. Za ewentualnych uczestników z naszej strony trzymamy kciuki!