Wiedźmińskie

Siedliszcze

Witajcie w Wiedźmińskim Siedliszczu – news powitalny

siedliszcze-1

Jako redakcja Wiedźmińskiego Siedliszcza chcielibyśmy Was oficjalnie powitać na nowej – starej stronie dotyczącej uniwersum stworzonego przez Andrzeja Sapkowskiego oraz studia CD Projekt RED. Dlaczego nowej – starej? Aktualnie działający skład redaktorów stanowią Zireael oraz LuKaS777 – stara gwardia znana Wam być może z Warowni Starego Morza oraz Gerwant, którego bywalcy witchersite.pl również powinni kojarzyć. Pierwsze pytanie, które z pewnością nasuwa Wam się na myśl, to dlaczego postanowiliśmy stworzyć nową stronę, skoro poprzednie w miarę działała? Niestety, ze względu na słaby kontakt, a właściwie jego brak z administratorem witryny oraz poważną awarią Warowni, która miała miejsce w wakacje, zdecydowaliśmy się na podjęcie poważnych kroków. Przez ostatnie miesiące pracowaliśmy nad postawieniem strony oraz uzupełnianiem jej zawartością. Większość kontentu jest tworzony od początku, gdyż nie chcemy mieć żadnych problemów związanych z prawami autorskimi. Dlatego też na chwilę obecną pracujemy nad zakładkami Uniwersum oraz Wiedźmin 3, reszta musi poczekać. Prosimy Was o cierpliwość i sugestie, co jeszcze chcielibyście znaleźć w Siedliszczu. W marę dodawania zawartości będziemy Was sukcesywnie informować o nowych materiałach.

Na chwilę obecną zachęcamy Was do lektury:

Ponadto utworzyliśmy zakładkę specjalnie dla Was o nazwie Społeczność. Znajdziecie tam miejsce do dyskusji oraz materiały związane z wiedźmińskim uniwersum, takie jak memy, przeróbki, utwory.

Jeżeli zaś chodzi o sprawy techniczne – tutaj również prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość. Wszelkie problemy, uwagi prosimy kierować na maila administrator@witcherskeep.pl. To nasza pierwsza strona, cały czas się uczymy i staramy się dostarczyć jak najlepszą jakość.

Z góry dziękujemy za wszelkie komentarze, konstruktywną krytykę i nie pozostaje nam nic innego jak życzyć Wam miłej lektury oraz zwiedzania Siedliszcza. Bywajcie!