Wiedźmińskie

Siedliszcze

Wiedźmińska trylogia otrzyma kolekcjonerskie wydanie w steelbookach

wiedzmin-3-dziki-gon-001

Dwa tygodnie temu poinformowaliśmy was o nowej, unikatowej edycji pierwszego Wiedźmina przygotowywanej z okazji dziesięciolecia wydania gry. Do tej pory w ofertach różnych sklepów znalazły się również reedycje drugiej i trzeciej części  gry.

Oprócz wznowionego wydania jedynki, Redzi planują także dokonać reedycji pozostałych części wiedźmińskiej trylogii, które zostaną oprawione w ładnie i ciekawie wyglądające steelbooki.

Wiedźmin-2-steelbook

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów – Edycja Rozszerzona w limitowanym wydaniu zadebiutuje 20 października 2017 roku. Wydanie oprócz zawartości dostępnej dla edycji rozszerzonej (w której znajdują się m.in. najnowsze łatki, wszystkie DLC, poradnik, mapa, ścieżka dźwiękowa z gry) posiadać będzie także cyfrowe wydanie komiksu Racja stanu. Gra ma kosztować 59, 90 złotych i będzie dostępna jedynie na PC.

Wiedźmin-3-steelbook

Premiera reedycji Wiedźmina 3: Dziki Gon odbędzie się natomiast 17 listopada tego samego roku. Gra będzie wzbogacona o wszystkie dobrodziejstwa znajdujące się w Edycji Gry Roku (w tym oba dodatki) oraz zapis koncertu Video Game Show prezentujący utwory ze ścieżki dźwiękowej do gry w wyjątkowym koncertowym wydaniu. Edycja z steelbookiem będzie dostępna do kupienia na konsole Playstation 4, Xbox One oraz komputery stacjonarne.

Jeśli macie zamiar skolekcjonować całość to lepiej się śpieszcie, bo wydawcy informują o bardzo ograniczonym nakładzie, co najlepiej widać na przykładzie kolekcjonerskiego wydania pierwszej części gry, którego stan w niektórych sklepach zdążył już ulec wyczerpaniu.