Wiedźmińskie

Siedliszcze

Wiedźmin Netflix – Koniec zdjęć do pierwszego sezonu oraz logo serialu

Koniec zdjęć do pierwszego sezonu oraz logo serialu

Twórcy serialu Wiedźmin nareszcie ogłosili koniec zdjęć do pierwszego sezonu. Z imprezy uświętniającej tą uroczystość udało się przemycić także zdjęcie przedstawiające prawdopodobnie logo serialu.

Po końcowych dokrętkach w ostatnich tygodniach maja nadszedł nareszcie czas na finał. Lauren S. Hissrich, showrunnerka serialu Wiedźmin, ogłosiła na swoim Instagramie koniec zdjęć do pierwszego sezonu. Przypomnijmy, że etap filmowania produkcji rozpoczął się w listopadzie ubiegłego roku. Choć twórcy nie raczyli podawać nam zbyt wielu informacji konwencjonalnymi kanałami, mogliśmy zobaczyć naprawdę sporo za sprawą nieoficjalnych materiałów udostępnianych przez członków ekipy filmowej, turystów oraz wszystkich innych ciekawskich podglądaczy.

Przyjrzeliśmy się choćby niezwykle klimatycznym lokacjom z Węgier, scenom filmowanym w Polsce na zamku Ogrodzieniec z udziałem czarodziejów, a także wielu innych zdjęciom i filmom, które dawały nam jako takie wyobrażenie o nadciągającej produkcji. Na premierę Wiedźmina jeszcze jednak trochę poczekamy, ponieważ teraz nastąpi trwająca około 6 miesięcy postprodukcja, a finalny efekt starań ekipy Hissrich zobaczymy prawdopodobnie 20 grudnia.

To jednak nie koniec informacji. Jeden z uczestników imprezy wydanej z powodu zakończenia zdjęć sfilmował wyświetlone ścianie prawdopodobne logo serialu. Przedstawia ono wilka zagryzającego swój własny ogon, co jest zapewne nawiązaniem do węża Urobosa z prozy Sapkowskiego. W tle widać zaś widać dwie, nałożone na siebie litery „W”, które mają być może odpowiadać za nazwę White Wolf. Netflix już jednak dawno zakomunikował, że tytuł serialu brzmi The Witcher, co nie do końca pasuje do powyższej teorii. Jest to być może więc tylko projekt roboczy.

Ciekawi jesteśmy natomiast, czy widoczna na fotografii podobizna wilka będzie wykorzystana również w medalionach wiedźminów z Kaer Morhen. Dajcie znać co o tym myślicie!