Wiedźmińskie

Siedliszcze

Wiedźmin 3 został wyróżniony w plebiscycie The Steam Awards 2018

Wiedźmin 3 został wyróżniony w plebiscycie The Steam Awards 2018

Choć od premiery Dzikiego Gonu miną niedługo cztery lata, to wieść o tym, że Wiedźmin 3 został wyróżniony w plebiscycie The Steam Awards 2018 raczej nikogo nie zdziwi. A na pewno mniej niż fakt, że Siedliszcze  odżyło po niemal trzech miesiącach zastoju. Mam tylko nadzieję, że nikt nie zaskarży nas do Kapituły za uprawianie nekromancji.

Wracając jednak do tematu, o wygranej Wiedźmina 3 w kategorii Najlepsze otoczenie zdecydowali sami gracze, którzy mogli wybierać nie tylko wśród gier wydanych w 2018 roku, ale także tych z lat wcześniejszych.

Wszystkie te pełne rozmów przerywniki filmowe, wszystkie te przypomnienia, by wziąć kolejną apteczkę. Bądźmy szczerzy: postacie są przereklamowane. Zwycięzca tej kategorii pokazuje, że czasami otoczenie opowiada lepszą historię niż tysiąc gadatliwych bohaterów.

Czytając powyższy opis, trudno nie zgodzić się z wyborem społeczności. Wiedźmin 3 jak mało kto potrafił opowiedzieć  historię odwiedzanych przez nas miejsc za pomocą projektu lokacji i rozrzuconych po niej szczegółach. Na tej nagrodzie się jednak nie skończyło, ponieważ samo studio CD PROJEKT RED również doczekało się wygranej w kategorii Najlepszy producent, zostawiając w tyle takich graczy jak Rockstar Games, czy Ubisoft. Z tej okazji Redzi nagrali dla graczy specjalne podziękowania, które opublikowali na swoim kanale w serwisie YouTube.

Na koniec chciałbym Wam wszystkim podziękować za wyrozumiałość, wierne obserwowanie strony i podtrzymywanie jej przy jako takim życiu za pomocą komentarzy. Jeśli zaś o nie chodzi, to koniecznie podzielcie się z nami, które lokacje z Dzikiego Gonu wywarły na Was największe wrażenie.