Wiedźmińskie

Siedliszcze

Wiedźmin 3 za darmo na GOG dla posiadaczy gry na innych platformach

Wiedźmin 3 za darmo

CD Projekt przygotował bardzo ciekawą promocję dotyczącą Wiedźmina 3. Grę można teraz za darmo dodać do naszej biblioteki GOG, o ile posiadamy jej wersję na innych platformach.

Redzi po raz kolejny ukazują swoje przyjazne nastawienie do fanów, pozwalając im nabyć za darmo kopię Wiedźmina 3 na GOG Galaxy. Warunkiem jest posiadanie gry na innych platformach, tj. Playstation 4, XBOX One, Steam, Epic (Nintendo Switch nie załapuje się do tego zestawienia). W celu dodania „trójki” do swej biblioteki na GOG, musimy najpierw pobrać jego najnowszą wersję (2.0). Pozwala nam ona na połączenie się z naszymi kontami na pozostałych platformach, dzięki czemu możemy w jednym miejscu zgromadzić nasze wszystkie gry, osiągnięcia oraz znajomych.

Teraz wystarczy, że połączymy nasze konto GOG Galaxy z wybraną platformą, na której posiadamy grę Wiedźmin 3: Dziki Gon, a następnie w zakładce Gry dodamy ją do naszej biblioteki. Okazja ta jest z pewnością szczególnie atrakcyjna dla posiadaczy trójki na konsolach, którzy (o ile posiadają odpowiednie pecety) teraz będą mogli przetestować ją w wyższych ustawieniach graficznych oraz z modami stworzonymi przez społeczność. Warto podkreślić, że jeśli posiadamy zwykłą edycję Wiedźmina 3 z dokupionymi później i samodzielnie dodatkami, to na GOG możemy dodać jedynie samą podstawkę. W przypadku edycji GOTY dostaniemy natomiast trójkę z całym dobrodziejstwem inwentarza, tj. z dodatkami Serca z Kamienia oraz Krew i Wino.

Warto również wspomnieć, że wraz z grą platforma zaimportuje nasze osiągnięcia oraz zapisy gry. Promocja potrwa do 13:00 dnia 23 czerwca.