Wiedźmińskie

Siedliszcze

Wiedźmin 3 na Switcha z nowym zwiastunem, gameplayem oraz datą premiery

Wiedźmin 3 na Switcha

Wiedźmin 3 na Switcha pojawił się na Gamescomie 2019, podczas którego twórcy zaprezentowali nowy zwiastun, gameplay oraz datę premiery nowej gry na konsole Ninetndo. Mimo swoich ograniczeń całość sprawia naprawdę solidne wrażenie.

Wiedźmina 3 na Nintendo Switch zapowiedziano już podczas czerwcowych targów E3 w Kalifornii, teraz zaś temat wraca z grubą porcją nowych informacji i materiałów. Podczas otwierającego targi panelu Gamescom Opening Night Live Redzi zaprezentowali widzom zarówno nowy zwiastun z datą premiery oraz 40 minutowy materiał z rozgrywki.

Z niej zaś wyłania się obraz gry, która mimo niezbędnej graficznej kompresji nadal prezentuje się dobrze. Co chyba jednak ważniejsze, proces optymalizacji gry na przenośne konsole można nazwać prawdziwym sukcesem. Geralt płynnie podróżuje przez krainy Północy, nawet w Novigradzie (co prawda nieco pustym) nie można zauważyć, by dostawał jakiejś specjalnej zadyszki. A przecież przez jakiś czas nieco mniej kolorowo bywało na konsolach stacjonarnych.

Jeżeli jesteście zainteresowani kupnem, to wiedźcie że Wiedźmin 3: Dziki Gon – Edycja Kompletna zadebiutuje 15 października i ma zawierać wszystkie dotychczasowe dobrodziejstwa z wydań pecetowych i konsolowych. Zawierać więc będzie nie tylko podstawową wersję gry, ale także 16 darmowych DLC , dodatki Serca z Kamienia oraz Krew i Wino. Wydanie pudełkowe będzie liczyć także naklejki, mapę świata gry oraz krótkie kompendium Świat Wiedźmina. O szczegółach doczytacie na tej stronie, niestety jeszcze nie znana jest cena gry na polskim rynku. Wiadomo jednak, że otrzyma ona tradycyjnie pełny polski dubbing.