Wiedźmińskie

Siedliszcze

Netflix Wiedźmin – Tomek Bagiński nie zajmie się reżyserią serialu

Tomek Bagiński nie zajmie się reżyserią serialu

Po informacji o obsadzenia Henry’ego Cavilla w roli Geralta, nadeszła pozornie mniej pozytywna wiadomość. Jak pewnie pamiętacie, nasz rodak miał wyreżyserować przynajmniej jeden odcinek Wiedźmina w każdym sezonie. Jak się jednak okazało – Tomek Bagiński nie zajmie się reżyserią serialu.

Wczoraj Netflix opublikował listę reżyserów wraz z liczbą przysługujących każdemu z nich odcinków. Zgodnie z wcześniejszymi przypuszczeniami znalazł się na niej Alik Sakharov, który wcześniej pracował przy takich produkcjach jak Gra o Tron, Rzym, Piraci, czy House of Cards. Mężczyzna zajmie się produkcją czterech odcinków, po dwa epizody wyreżyserują także Alex Garcia Lopez (Daredevil, The Punisher) oraz Charlotte Brändström (Outlander, Odpowiednik). Niepokoi zapewne fakt, że wśród powyższych nazwisk nie znalazł się Tomek Bagiński, który ostatecznie nie zajmie się reżyserią serialu.

Nie drzyjcie jednak szat i nie rozpalajcie stosów! Jak donosi filmowiec – nadal pracuje nad wiedźmińską produkcją. Razem z Netflixem i Lauren Hissrich zdecydował jednak, że przy tak intensywnych pracach nad pierwszym sezonem, on skupi się na roli producenta. Wpływ na tę decyzję miały pewnie także projekty, nad którymi pracuje w Polsce – choćby nowa odsłona przygód Twardowskiego.

Jeśli zaś jesteście ciekawi co Tomek Bagińśki sądzi o wyborze Henry’ego Cavilla do roli Białego Wilka, to jest on jak najbardziej zadowolony.

Koniec tajemnicy. Nie było łatwo.To jak? Internecie: Henry Cavill nadaje się na Białego Wilka czy się nie nadaje ? :-)…

Opublikowany przez Tomek Baginski Wtorek, 4 września 2018