Wiedźmińskie

Siedliszcze

Dołącz do Siedliszcza Steam w imię Wiecznego Ognia!

wieczny ogień panorama

Oczyszczająca Żagiew Wiecznego Blasku

„Żadne zło nie uchowa się przed Świętym Ogniem.” ~ Kaleb Menge

Wieczny Ogień oświetla i oczyszcza. Wieczny Ogień wskazuje jedyną słuszną drogę. Tylko Płomień Świętej Wiary ma moc wypalania herezji i grzechu, a ten kto odrzuca miłosierdzie i tak zostanie umiłowany. Dołącz do Siedliszcza na Steam: Edycja Wiecznego Ognia!

menge wieczny ogień

Moi drodzy, żyjemy w czasach próby i tylko trwając we wspólnocie zdołamy na nowo rozżarzyć ledwo tlące się polana. To prawda, że Ogień musi płonąć przede wszystkim w Waszych sercach, ale Wy także zasługujecie na własną świątynię. Dlatego też zapraszamy Was do zasilenia szeregów Siedliszcza na Steam . Jest to miejsce, w którym każdy jest mile widziany i gdzie troszczymy się o siebie nawzajem – gdy potrzebujesz pomocy, zawsze ktoś odpowie na Twoje wołanie. Możesz też rozmawiać z innymi członkami wspólnoty Siedliszcza, wymieniać się teoriami i poglądami.

Tylko będąc razem zdołamy schronić się w blasku Wiecznego Ognia, dlatego dołącz do nas na Steam. Wspólnie wzniesiemy Pochodnię Gorejącego Płomienia, który sprawiedliwie parzy, ale i ociepla. Dołącz do nas, miłuj – i bądź umiłowany.

dołącz do siedliszcza na steam