Wiedźmińskie

Siedliszcze

Wracasz ze Szlaku? Wiedźmińskie Siedliszcze jest na Steam!

steam

Wiedźmińskie Siedliszcze rozszerza swoją działalność i wkracza na Steam. Solidarność cechowa jest ważna w szczególności w wiedźmińskim fachu. Czasami nawet najprostsza informacja może zadecydować o życiu lub śmierci przy wykonywaniu zlecenia. A ponieważ tegoroczny sezon polowań na potwory ma się już ku końcowi, to oferujemy wszystkim wiedźminom i wiedźminkom zimowanie w przestronnych salach Siedliszcza.

Grupa Wiedźmińskiego Siedliszcza na Steam powstała z myślą o dzieleniu się informacjami. Forum pozwoli na szybkie otrzymanie i udzielenie wsparcia, rozmowy na ciekawe tematy związane z wiedźmińskim uniwersum i dzielenie się ciekawostkami. Forum zapewni dodatkową i wygodną formę komunikacji. Liczymy, że dzięki temu, kontakt pomiędzy miłośnikami świata wykreowanego przez Andrzeja Sapkowskiego będzie o wiele łatwiejszy. Mamy nadzieję, że prędko dołączycie do nas i podzielicie się swoimi opowieściami.

Aby dołączyć do nas na Steam kliknij w poniższy obrazek. Upewnij się, że jesteś zalogowany na swoje konto i do zobaczenia na steamowym Siedliszczu!

siedliszcze steam