Wiedźmińskie

Siedliszcze

Sebastian Stan pojawił się na castingu do serialu Wiedźmin?

Sebastian Stan pojawił się na castingu do serialu Wiedźmin

Według niesprawdzonej informacji z serwisu Reddit Sebastian Stan pojawił się na castingu do serialu Wiedźmin od Netflixa. Aktor miałby ubiegać się o rolę pojawiającej się gościnnie postaci.

Plotka z Reddita opiera się na Instagramie Lauren S. Hissrich, która w ostatnim czasie zaczęła obserwować na tym portalu osoby, z którymi miała się spotykać w ramach przesłuchań do serialu. Showrunnerka miała m.in. właśnie zasubskrybować wyżej wymienionego Sebastiana Stana – urodzonego w Rumunii aktora, który znany jest głównie z filmów MCU. Choć poszlaka wydaje się być nieco naciągana, to zdążyły podchwycić się już jej media.

Jeśli jednak wierzyć plotce, to aktor miałby starać się o rolę postaci gościnnej, a więc nie będzie to ani Geralt, ani Jaskier. Z swoją aparycją mógłby się pewnie śmiało ubiegać o postać Foltesta, choć król Temerii jedynie otwiera długą listę bohaterów, w których mógłby się wcielić Sebastian Stan. Wszystko też zależy od tego jak wiele zechcą nam pokazać scenarzyści w pierwszym sezonie, który według aktualnych informacji ma trzymać się wątków z zbiorów opowiadań. Nie wyklucza to jednak pojawienia się np. Cahira, który mógłby się pojawić w trakcie przedstawienia widzowi rzezi Cintry, bądź w koszmarach Ciri.

Temperatura wokół serialu systematycznie wzrasta, o czym mogą świadczyć informacje oraz plotki z ostatnich tygodni. Myślę, że w niedalekiej przyszłości możemy spodziewać się pierwszych konkretów o wynikach castingów oraz kompletowaniu ekipy. Przypominamy, że początek zdjęć został ogłoszony na środek zimy.