Wiedźmińskie

Siedliszcze

Rozmowa z aktorami Wojny Krwi: Wiedźmińskie Opowieści

Rozmowa z aktorami Wojny Krwi

CD Projekt RED zawsze było studiem, które do lokalizacji swoich gier przywiązywało wielką wagę, co później zresztą znajdowało odbicie w ich finalnej jakości. Nie inaczej było w przypadku ich ostatniej produkcji. Rozmowa z aktorami Wojny Krwi odsłania ciekawe szczegóły z prac nad karcianym RPG.

Do studia Redów zaproszeni zostali Paulina Holtz (królowa Meve) oraz Kazimierz Kaczor (Brouver Hoog). W rozmowie z Pawłem Burzą (Community Manager) oraz Mikołajem Szwedem (Senior Localization Producer) opowiedzieli między innymi o swoich dotychczasowych doświadczeniach z tą formą dubbingu, procesem powstawania lokalizacji oraz towarzyszącym tej pracy wyzwaniom. Obraz wyłaniający się z wypowiedzi gości rozmowy prezentuje jak wysoko w tym aspekcie celują Redzi, nie może być zresztą inaczej jeśli nad całością czuwa nie kto inny, jak Jarosław Boberek. I to nawet jeśli tworzą bazujące na karciance RPG, którego szanse na przebicie się do szerszej grupy odbiorców raczej nie są duże.

Mieliście już okazję zagrać w Wojnę Krwi? Jeśli tak, podzielcie się z nami, co sądzicie o jakości jej lokalizacji. My zaś postaramy się w „miarę możliwie szybko” przygotować jej recenzję, z tradycyjnym, lekkim poślizgiem 🙂