Wiedźmińskie

Siedliszcze

Rekrutacja na redaktora Wiedźmińskiego Siedliszcza

rekrutacja

Ostatnimi czasy doszliśmy do wniosku, że aby sprawnie rozwijać Wiedźmińskie Siedliszcze w nadchodzących miesiącach musimy wzmocnić skład redakcji. Chcemy między innymi na bieżąco uzupełniać glosariusze z gier, pisać ciekawe teksty publicystyczne, zbudować porządne zaplecze informacyjne na temat uniwersum oraz rozwijać dział Gwinta. Dlatego właśnie zwracamy się do Was.

Na rozwijanie Siedliszcza poświęcamy nasz wolny czas, którego jednak nie mamy tyle, ile byśmy chcieli. Nowe osoby do redakcji zawsze dobierane były z grona stałych i aktywnych czytelników, dlatego aby tradycji stało się zadość proponujemy Wam wstąpienie do jakże prestiżowego i elitarnego zespołu redaktorów Wiedźmińskiego Siedliszcza (najważniejsze, że my w to wierzymy).

Czego oczekujemy od nowego redaktora? Przede wszystkim chcemy by taka osoba była dobrze zaznajomiona z wiedźmińskim uniwersum, zarówno tym książkowym jak i growym. Będzie to pomocne przy uzupełnianiu działów Wiedźmina 3, choćby glosariusza. Będziemy także chcieli odbudować bazę danych poprzednich części gry. Jak wspominaliśmy chcemy też rozbudować sekcję Uniwersum, aby każdy mógł zapoznać się z dobrze zredagowaną treścią przedstawiającą wiedźmiński świat. Do tego dochodzi także pisanie tekstów publicystycznych o bardzo szerokiej tematyce (związanej naturalnie z Wiedźminem), wprowadzanie po omówieniu z zespołem własnych pomysłów i wiele, wiele więcej. Niektórym może się wydawać, że taka osoba zostanie zalana pracą. Nie mylcie jednak tego zajęcia z przykrym, żmudnym obowiązkiem. Siedliszcze, tak jak dawna Warownia, tworzona jest przez ochotników, którzy chcą podtrzymać zainteresowanie Wiedźminem. Prace odbywają się w tempie, na które zezwala nam nasz wolny czas.

Ilość wolnych stanowisk na powyższą funkcję będzie zależeć od ilości zgłoszeń. Przewidujemy, że będzie to jedno, góra dwa – ale prosimy, zaskoczcie nas! Jeśli chcecie brać udział w tworzeniu naszej strony wyślijcie nam proszę maila na adres warownia.redakcja@gmail.com. W temacie zamieście tag „Rekrutacja” oraz swój nick z Disqusa. Treść uzupełnijcie według poniższego wzoru.

 • Od jak dawna jesteś czytelnikiem Siedliszcza (wcześniej Warowni Starego Morza)?:
 • W jakim stopniu jesteś zaznajomiony z tematem Wiedźmina?:
 • Czy masz jakieś doświadczenie w pisaniu artykułów/newsów?
 • Napisz kilka zdań o sobie:
 • Napisz news o o premierze wymyślonego przez ciebie komiksu traktującym o wiedźmińskim uniwersumZawrzyj informacje o tytule, premierze, zarysie fabuły, głównych bohaterach etc.
 • Napisz krótką recenzję jednego z wymienionych zadań:
  • Sprawy rodzinne (Wiedźmin 3: Dziki Gon)
  • Hulaj dusza (Wiedźmin 3: Serca z kamienia)
  • Bestia z Toussaint (Wiedźmin 3: Krew i Wino)

Zgłoszenia możecie wysyłać do 11 września. Życzymy Wam powodzenia. Jeśli macie jakiekolwiek pytania to możecie je zostawiać w komentarzach lub wysyłać na nasz e-mail.