Wiedźmińskie

Siedliszcze

Redakcja – kilka słów o nas, kontakt

Redakcję Wiedźmińskiego Siedliszcza stanowią osoby, których pasją są historia i świat stworzone przez Andrzeja Sapkowskiego oraz studio CD Projekt RED. Dawniej działaliśmy na stronie witchersite, od której wszystko się zaczęło. Warownia była i jest największą stroną w Polsce poświęconą wiedźmińskiemu uniwersum. Z różnych powodów postanowiliśmy się przeprowadzić i przenieśliśmy część zawartości, jednak większość kontentu jest tworzona od początku. Dlatego mamy nadzieję, że wykażecie się sporą dozą cierpliwości oraz pomożecie nam w udoskonalaniu strony poprzez komentarze i  sugestie co do działania, jak i wyglądu Siedliszcza. Poniżej znajdziecie kontakt do każdego z nas i przeczytacie kilka słów o naszej ekipie. W sprawach natury ogólnej, jaki i technicznych piszcie do nas na adres warownia.redakcja@gmail.com.

Redakcja

Zireael

Od momentu gdy po raz pierwszy zagrałam z siostrą na Pegasusie pokochałam ten rodzaj rozrywki. Ponadto lubię czytać, oglądać filmy i seriale, więc nie narzekam na nudę. Oprócz pisania artykułów, na witcherskeep jestem również administratorem strony.

 

 

Lukas77

Redaktor. Pasjonat gier komputerowych – w szczególności tych z otwartym światem. W wolnym czasie uwielbiam przeczytać ciekawą książkę lub obejrzeć dobry film. 🙂

 

 

redakcja-gerwantGerwant

Stanowisko: Redaktor

🙂

 

kxrekorikusKurikara

Stanowisko: Redaktor

e-mail: kxrekorikus@hotmail.com

 

Pasjonat kolekcjonerskich gier karcianych zarówno tych na papierze jak i na ekranie laptopa. Świeżak w świecie Wiedźmina, którym się zainteresował dopiero wraz z zamkniętą betą Gwinta. W wolnym czasie uczy się fikcyjnych języków oraz zgłębia tajniki webmasterki.

redakcja-regisRegis

StanowiskoRedaktor

 

 

Jestem ciągłym marzycielem, optymistą, który z uśmiechem idzie przez świat. Lubię od siebie wymagać, poświęcać się, szukając, a zarazem ciesząc się, ze swojego przeznaczenia. Jestem osobą bardzo wrażliwą na otaczający świat.

redakcja-pizmakPiżmak

Stanowisko: Grafik, Redaktor

 

Osoba posiadająca sporo ciekawych, bo unikatowych, informacji o grach z serii Wiedźmin.

 

redakcja-warzochWarzoch

Stanowisko: Redaktor

 

 

Człowiek z pasją do gier. Kochający zwłaszcza gry RPG. Uwielbia pisać artykuły o różnej treści związane z grami komputerowymi, a zwłaszcza o Wiedźminie.

 

 

Posiadamy również kanał youtube, na którym sporadycznie publikujemy nowe treści. Być może w przyszłości zostanie on rozwinięty.

https://www.youtube.com/user/WitcherSite/