Wiedźmińskie

Siedliszcze

Premiera serialu Wiedźmin w listopadzie 2018 roku?

Poznaliśmy obsadę serialu Wiedźmin

Premiera serialu Wiedźmin w listopadzie 2018 roku? Serwis naEkranie.pl powołując się na swoje źródło opublikował informację na temat przypuszczalnej daty premiery produkcji Netfliksa.

Choć sam serwis zaznaczył w newsie, że powyższa informacja to plotka, to należy jednak wziąć pod uwagę fakt, że naEkranie.pl często jako pierwsze udostępniało zwiastuny Netfliksowych seriali.  Ten splot okoliczności może wskazywać na bliższe kontakty serwisu z amerykańskim producentem. Można więc domniemywać, że wspomniane źródło nie jest czystym wymysłem i być może rzeczywiście coś jest na rzeczy.

Informacja sama w sobie jest jednak dość mało prawdopodobna. Choć jakiś czas temu dowiedzieliśmy się o zaangażowaniu do serialu Lauren Schmidt Hissrich, to nasza wiedza na temat wiedźmińskiej produkcji nadal jest dość uboga. Nie wiemy na jakim etapie znajdują się prace, nie wspominając już o takich szczegółach jak obsada czy konkretniejszy zarys fabuły. Możliwe jest, że twórcy celowo utrzymują swe dzieło w tajemnicy, w takim jednak razie castingi powinny być już zakończone, a same zdjęcia ruszyłyby zaraz po Nowym Roku.  Takie tempo realizacji wydaje się jednak dość szybkie,  co może mieć nie najlepszy wpływ na końcowy efekt produkcji.

A jak Wy oceniacie wiarygodność powyższego komunikatu?