Wiedźmińskie

Siedliszcze

Premiera modyfikacji Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka [Aktualizacja]

Premiera modyfikacji Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka

Już dzisiaj o godzinie 17:00 nastąpi premiera modyfikacji Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka. W tej obszernej fanowskiej przygodzie przyjdzie nam ponownie spotkać się (a także pożegnać) z Geraltem et consortes.

Dzisiejsza rocznica wydania pierwszego Wiedmina jest wyjątkowa, ponieważ uczci ją premiera fanowskiej przygody pod tytułem Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka. Modyfikacja do Wiedźmina 2 powstawała już od kilku lat, a za jej stworzenie odpowiada grupa polskich użytkowników oficjalnego forum o Wiedźminie.  Tytuł opowie o ślubie Geralta i Yennefer w Kaer Morhen, do którego zjadą przeróżni goście, którzy przewinęli się na kartach cyklu Andrzeja Sapkowskiego oraz gier CD Projekt RED. Jako że przygoda jest jednak mocno rozbudowana, można spodziewać się z pewnością także innych wątków, co sugerują choćby materiały, na których można zobaczyć Dziki Gon.

Modyfikację będzie można pobrać dzisiaj od godziny 17:00 ze strony nexusmods.com. Do jej działania niezbędny będzie oczywiście sam Wiedźmin 2 oraz 6 GB wolnego miejsca na dysku, na którym mamy zainstalowaną grę. Informacje możecie śledzić na biężaco z fanpage’a przygody. Życzymy Wam (oraz sobie) miłych wrażeń z gry!

Aktualizacja:

Mod jest już dostępny i możecie go pobrać z tej strony. Zalecamy zapoznanie się z instrukcją. Pojawił się także zwiastun premierowy.