Wiedźmińskie

Siedliszcze

Pełna wersja Gwinta i dodatek Wojna Krwi zadebiutują jeszcze w tym roku

Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści - znamy datę premiery

CD Projekt RED nie zwalnia. Na oficjalnym kanale studia został udostępniony krótki materiał komentujący wyniki finansowe za pierwszą połowę 2018r. Oprócz podsumowania zostały zaprezentowane plany na przyszłość. Dzięki temu wiadomo, że pełna wersja Gwinta i dodatek Wojna Krwi zadebiutują jeszcze w tym roku.

Piotr Nielubowicz, Wiceprezes Zarządu ds. finansowych CD PROJEKT S.A., podzielił się z fanami kilkoma informacjami. Redzi ciężko pracują nad nowym tytułem – Cyberpunk 2077, którego promocja rozpoczęła się podczas tegorocznych targów E3. Tytuł spotkał się z ogromnym uznaniem i zainteresowaniem ze strony mediów i graczy na całym świecie, dlatego podczas gamescomu twórcy postanowili podzielić się gameplayem z najnowszej produkcji. CD Projekt RED ciągle się rozrasta – we Wrocławiu powstał kolejny oddział Czerwonych, a kilka tygodni temu do rodziny dołączyła spółka Spokko zajmująca się realizacją projektów na urządzenia mobilne.

Studio nie zapomina jednak o wiedźmińskim uniwersum. Tym bardziej, że marka nadal przynosi ogromne zyski. Wiedźmin 3 Dziki Gon wraz z dodatkami, pomimo 3 lat od premiery, stanowi największą część dochodu. Na czwarty kwartał planowane jest ukończenie projektu Gwint HomecomingPonadto pełna wersja Gwinta i dodatek Wojna Krwi zadebiutują jeszcze w tym roku. Wojna Krwi to wielogodzinna, samodzielna kampania dla pojedynczego gracza, która pozwoli na powrót do wiedźmińskiego świata. Więcej informacji o dodatku znajdziecie tutaj.