Wiedźmińskie

Siedliszcze

Panel dyskusyjny dotyczący 10. rocznicy Wiedźmina na targach PAX West

Panel dyskusyjny dotyczący 10. rocznicy Wiedźmina

CD Projekt RED z okazji dziesięciolecia serii gier o Wiedźminie postanowił przygotować na zbliżające się targi PAX West wyjątkowy panel dyskusyjny, podczas którego twórcy opowiedzą o powstawaniu przygód Białego Wilka.

Po czym poznać dobrego rodzica? Po tym, że pamięta o swoim dziecku. Dlatego Redzi nie próżnują i chcą jak najlepiej uczcić 10. urodziny pierwszej gry o Geralcie z Rivii. We wrześniu czeka nas nie tylko premiera limitowanej edycji pierwszego Wiedźmina, ale także specjalnie przygotowany na targi PAX West panel dyskusyjny o wiedźmińskiej trylogii. Twórcy wrócą w nim wspomnieniami do trudnych początków tworzenia jednej z najlepszych serii gier RPG. W trakcie panelu zaprezentowane zostaną niepublikowane dotąd materiały zza kulis powstawania wiedźmińskiej trylogii, które rzucają nowe światło na historię, która rozpoczęła się 10 lat temu. Wydarzenie poprowadzi Danny O’Dwyer, założyciel i redaktor naczelny kanału Noclip w serwisie YouTube.

Całość będzie można zobaczyć na żywo za pośrednictwem serwisu Twitch w niedzielę, 3 września, w godzinach 21:00 – 23:00 czasu polskiego.