Wiedźmińskie

Siedliszcze

Netflix Wiedźmin – zdjęcie aktorów grających Ciri i Myszowora z planu serialu

Nieoficjalne konto Andrzej Sapkowski  Brasil opublikowało na Instagramie zdjęcie aktorów grających Ciri i Myszowora

Nieoficjalne konto Andrzej Sapkowski  Brasil opublikowało na Instagramie zdjęcie aktorów grających Ciri i Myszowora z planu serialu Wiedźmin. Jakość fotografii nie jest co prawda pierwszorzędna, ale mimo to można dostrzec kilka ciekawych detali.

Na poniższym zdjęciu możemy zauważyć Freyę Allan oraz Adama Levy’ego wcielających się w postaci Ciri i Myszowora z wiedźmińskiego cyklu Andrzeja Sapkowskiego. Jak widać nasza Ciri posiada już względnie książkowy popielato-blond kolor włosów. O ile rzecz jasna uznamy, że jest to już jej pełna charakteryzacja.

W tle możemy zauważyć również plener, który można by uznać z odrobiną dobrej woli za las. Jeśli zaś uznamy, że obecność dwójki tych aktorów nie jest w tym miejscu przypadkowa, to można wysnuć wniosek, że zdjęcie może pochodzić z okresu, gdy kręcono sceny do opowiadania „Miecz przeznaczenia”, w którym to Geralt odnajduje zagubioną w Brokilonie Ciri. Przypomnijmy, że pojawił się tam również Myszowór, który pełnił w tym czasie rolę opiekuna Jaskółki.

https://www.instagram.com/p/Bt9fa26jKac/?utm_source=ig_embed

Mylący może być trochę fakt, że w opowiadaniu Cirilla liczyła sobie około 6 lat, na zdjęciu mamy zaś do czynienia z nastolatką (Freya Allan skończy w tym roku 18 lat). Albo więc na potrzeby serialu twórcy zmodyfikują ten wątek w kontekście ram czasowych, lub niespodziewanie zobaczymy na ekranie młodszą wersję Ciri, którą zagra inna aktorka.