Wiedźmińskie

Siedliszcze

Netflix Wiedźmin – Zdjęcia Triss, Tissaii oraz Vilgefortza z zamku Ogrodzieniec

Zdjęcia Triss, Tissaii oraz Vilgefortza

Przez cały wtorek na zamku Ogrodzieniec kręcone były sceny do serialu Wiedźmin od Netfliksa. Okazję postanowili wykorzystać polscy fani, którzy zalali forum Reddita masą materiałów. Wśród nich są m.in. zdjęcia Triss, Tissaii oraz Vilgefortza. 

Nie trzeba było długo czekać na reakcję polskich fanów, gdy w Internecie pojawiła się wieść o odbywających się na zamku Ogrodzieniec zdjęciach do Wiedźmina. Obiekt został szybko obstawiony ze wszystkich stron przez ciekawskich fotografów, którzy starali się uchwycić jak najlepsze ujęcia, nie wpadając jednocześnie w ręce węgierskich ochroniarzy. Zabawa w kotka i myszkę się jednak opłaciła, co można zauważyć na Reddicie, który został zalany masą materiałów.

View post on imgur.com

Niektóre z nich (autorstwa Eryka0201) przedstawiają Triss Merigold (Anna Shaffer) oraz Tissaię de Vries (MyAnna Buring) w pełnej charakteryzacji. Czarodziejki przechadzają się po podzamczu wśród gęstej, sztucznej mgły. Ciężko powiedzieć co to ma przedstawiać, choć teorie są różne – od bitwy o Wzgórze Sodden po koszmary senne Ciri, do których Triss się niejako dostała. Gdzieś tam w tle przewija się również aktorka Therica Wilson-Read grająca Sabrinę Glevissig, a także szereg innych nieznanych postaci.

Warto wspomnieć także o bardzo udanej relacji adventusa_21, która została opublikowana w serwisie YouTube. Zdecydowanie najciekawszym bohaterem tego materiału jest Makesh Jadu, która został potwierdzony jako Vilgefortz. Pomimo nieco orientalnego wyglądu, trzeba przyznać, że aktor pod względem warunków fizycznych został dobrany dość trafnie. Makesh grał między innymi postać Ahmada w serialu Marco Polo oraz prowadził podobno kurs z kreowania „czarnego charakteru”.