Wiedźmińskie

Siedliszcze

Netflix Wiedźmin – Tristan Ruggeri zagra młodego Geralta

Tristan Ruggeri zagra młodego Geralta

Na stronie Wiedźmina w serwisie IMDb pojawił się nowy aktor, którego rola pewnie niejednego z Was zadziwi. Wygląda bowiem na to, że Tristan Ruggeri zagra młodego Geralta.

Jak widać autorzy scenariusza Wiedźmina nie wahają się przed częstym i gęstym korzystaniem z retrospekcji. Wiemy już, że w ekranizacji Netflixa zobaczymy młode lata takich postaci, jak Yennefer, czy Renfri. Teraz natomiast okazało się, że w latach szczenięcych zobaczymy także Geralta, w którego wcieli się Tristan Ruggeri.

Nie wiadomo, co dokładnie szykują nam twórcy, ale można chyba raczej na pewno wykluczyć, że wzorem polskich filmowców zafundują nam o młodości Geralta cały odcinek. Występ młodego Ruggeriego zaplanowany jest na ósmy, czyli finalny odcinek.

Najpewniej będą to więc krótkie przebłyski, wspomnienia z przeszłości. Być może pojawią się one w trakcie majaków wpół przytomnego Geralta jadącego na wozie Yurgi. Może chodzić tu choćby o scenę z Visenną. Spotkanie wiedźmina z rodzicielką, która niegdyś go porzuciła dużo nam powiedziało o ich relacji i przeszłości. Dla widzów nieznających książek dochodziłby również element zaskoczenia.

Może też chodzić o pokazanie fragmentu szkolenia Geralta w Kaer Morhen i poddania go owianą złą legendą Próbie Traw. Wtedy z pewnością zobaczylibyśmy choćby Vesemira.

Póki co jednak możemy tylko zgadywać. Osobiście trochę martwię się, że autorzy serialu będą chcieli zwizualizować nam każde nawiązanie do przeszłości bohaterów. Tak jakby widzowie byli za głupi, żeby odpowiednie wnioski wyciągnąć z samych rozmów bohaterów, które w końcu są solą Wiedźmina.