Wiedźmińskie

Siedliszcze

Netflix Wiedźmin – Rębacze z Crinfrid oraz statyści z „Granicy możliwości” na nowych zdjęciach?

Rębacze z Crinfrid oraz statyści "Granicy możliwości "

Na Wyspach Kanaryjskich w dalszym ciągu trwają zdjęcia do pierwszego sezonu Wiedźmina, który ma wyjść jeszcze w tym roku spod rąk Netflixa. Wydarzenie to mocno przyciągnęło uwagę tamtejszej prasy, co poskutkowało  nowymi zdjęciami z planu. Widać na nich chociażby statystów oraz prawdopodobnie Rębaczy z Crinfrid z „Granicy możliwości”.

O produkcji wiedźmińskiego serialu rozpisała się między innymi polska strona internetowa La Palma. W swojej relacji opublikował także kilka ciekawych fotografii, na których można dostrzec grupkę statystów przebranych za wieśniaków, wśród których przewijają się osobnicy w nieco bardziej bojowym odzieniu. Choć teorie można snuć tutaj różne, przypominać to może nieco pewnego rodzaju orszak. Na przykład ten, który przez pewien czas towarzyszył królowi Niedamirowi w tropieniu smoka z Hołopola. Teorię tę może potwierdzać fakt, że na zdjęciach zauważono mężczyzn w uniformach, które prawdopodobnie pełnią funkcje ognioodporne.

Kolejną porcję zdjęć dostarczył z kolei lokalny, hiszpański serwis Diario de Avisos. Wyróżniają się na nich dwaj mężczyźni o charakterystycznym, dość egzotycznym i wojowniczym wyglądzie. Płaty skór przyszyte do ich kamizelek wyglądają jakby zostały zdarte z jakiegoś drakonida, albo inszego gada. Całkiem możliwe więc, że mamy do czynienia z Rębaczami z Crinfrid będącymi zgraną bandą najemników, którzy specjalizowali się w wybijaniu oszluzgów oraz widłogonów.

Zastanawiać może, jak duży budżet zostanie przeznaczony na odcinek ze smokiem, który zdecydowanie potrzebuje sporych nakładów finansowych. Choćby po to, by zapewnić godny wygląd złotemu Villentretenmerthowi.