Wiedźmińskie

Siedliszcze

Netflix Wiedźmin – Premiera serialu odbędzie się w 2019 roku!

Premiera serialu Wiedźmin w 2019

Na stronie Netflixa w zakładce serialu Wiedźmin pojawiła się informacja, że premiera serialu odbędzie się w 2019 roku. Krótko po tym wiadomość ta została potwierdzona na Twitterze Lauren S. Hissrich – showrunnerki produkcji. Wiemy też kiedy będą kręcone zdjęcia.

Wszystko wygląda na to, że zanosi się na bardzo gorący tydzień informacji na temat wiedźmińskiego serialu. W przeciągu kilku ostatnich dni twórcy postanowili nagrodzić nasze oczekiwanie tak ważnymi wiadomościami jak angaż Henry’ego Cavilla w roli Geralta oraz nazwiska reżyserów. Ten informacyjna lokomotywa nie zamierza jednak zwalniać. Za pośrednictwem oficjalnej strony Netflixa zakomunikowano, że premiera serialu odbędzie się w 2019 roku – co potwierdziła również Lauren S. Hissrich na swoim Twitterze.

https://twitter.com/LHissrich/status/1037508575289991169

Co więcej – na serwisie Reddit pojawiło się ciekawe zdjęcie przedstawiające bardzo konkretne szczegóły na temat produkcji. Na uwagę zasługuje najbardziej podany okres kręcenia zdjęć, który miałby się zacząć już 18 października i trwałby do 31 maja. Nikt chyba nie spodziewał się tak rychłego wkroczenia ekipy na plan. Fakt ten oznacza również, że wszelkie castingi już dawno temu się zakończyły (aktorzy muszą mieć czas na przygotowanie do roli), a włodarze Netflixa chcą nam po prostu oszczędnie dawkować kolejne informacje. Data zakończenia zdjęć sugerować może również, że premiera serialu zapewne będzie miała miejsce w ostatnim kwartale roku.