Wiedźmińskie

Siedliszcze

Netflix Wiedźmin – Nowy trop w sprawie Ciri

Nowy trop w sprawie Ciri

Od poznania obsady wiedźmińskiej produkcji dzielą nas według zapowiedzi Sophie Hollad już tylko dni, a być może godziny. Tym samym teorie spiskowe dot. aktorów mnożą się jak po deszczu. Wśród nich jest nowy trop w sprawie Ciri.

Użytkownik Reddita w swoim „prywatnym śledztwie” wysnuł przypuszczenie, że rolę Cirilli powierzono 16-letniej Isabelii Pappas. Podejrzenie te opiera się jedynie na obserwowaniu jej poczynań na portalach społecznościowych, jak choćby dwuznaczne komentarze (kasowane po kilku minutach), bądź obserwowanie profilu przez producentów serialu. Trzeba jednak pamiętać, że podobne praktyki nakierowały niektórych na Henry’ego Cavilla, czy Anyę Chalotrę.

Isabella-Papas

Warto przyjrzeć się dokonaniom oraz zdolnościom tej aktorki, bo jak na jej młody wiek są dość imponujące. Oprócz tego, że ma doświadczenie zarówno w teatrze, jak i produkcjach telewizyjnych, to może pochwalić się takimi umiejętnościami jak np. łucznictwo, jazda konno, czy walka sceniczna. Pappas nie można także odmówić talentów muzycznych – jest obeznana z grą na gitarze, śpiewem oraz tańcem.

Co więcej, jej urodę i wygląd jak najbardziej można dostosować poprzez charakteryzację do książkowych opisów Ciri. Pytanie jednak rodzi wiek, bo choć aktorka będzie musiała zagrać 13-letnią dziewczynę, to zobaczenie jej w roli córki u boku dwudziestoletniej Anyi Chalotry (o ile rzeczywiście ma zagrać Yennefer jak sugerują poszlaki) może być nieco dziwne. Miejmy nadzieję, że twórcy jeszcze dzisiaj przestaną nas trzymać w niepewności.