Wiedźmińskie

Siedliszcze

Netflix Wiedźmin – Geralt w pełnym stroju na nieoficjalnym zdjęciu z planu

Geralt w pełnym stroju

Jak dotąd Henry Cavill dość zręcznie wymykał się obiektywom aparatów, które uwieczniały proces powstawania Wiedźmina od Netflixa. Tym razem w sieci pojawiło się jednak zdjęcie, na którym widnieje sam Geralt w pełnym stroju. 

Od początku marca na Wyspach Kanaryjskich trwają zdjęcia do pierwszego sezonu Wiedźmina realizowanego przez platformę Netflix. Przez te niemalże trzy ostatnie tygodnie zdążyło wypłynąć sporo nieoficjalnych materiałów z prac na planie nadchodzącej produkcji. Tym razem ciekawskiemu fotografowi trafiła się prawdziwa gratka, zdołał on bowiem uchwycić na zdjęciu samego Geralta w pełnej charakteryzacji. Perspektywa oraz odległość z jakiej zostało zrobione zdjęcie, nie pozwala jednak na dość dokładną analizę wyglądu postaci. Nie można mieć nawet całkowitej pewności, czy na fotografii znalazł się Henry Cavill, czy też któryś z jego dublerów.

Nie sposób nie zauważyć jednak charakterystycznej, białej peruki, skórzanego pancerza oraz wystającego zza ramienia stalowego miecza (srebrny zapewne zgodnie z książkowym opisem jest przytroczony do Płotki). Całość dość mocno przypomina testową wersję stroju Geralta, którą Netflix pochwalił w mediach społecznościowych kilka miesięcy temu. Choć trudno tu oceniać szczegóły, to sama kurtka wydaje się wyglądać na nieco bardziej dopracowaną i szczegółową.

Wygląda na to, że nieoficjalne zdjęcia z planu serialu będą lądować w sieci do końca prac filmowych na Wyspach Kanaryjskich. Fani zapewne woleliby jednak oficjalne i bardziej konkretne informacje od samego Netflixa. Miejmy nadzieję, że nastąpi to już niedługo.