Wiedźmińskie

Siedliszcze

Netflix Wiedźmin – Finalny zwiastun oraz nowe zdjęcia z serialu

Finalny zwiastun

Netflix opublikował finalny zwiastun Wiedźmina, który zarysowuje główne wydarzenia linii fabularnej serialu. Oprócz tego dostaliśmy również garść nowych zdjęć, na których widać m.in. Jaskra, Renfri oraz Stregobora. 

Czego jak czego, ale Netflixowi nie sposób odmówić intensywnego promowania serialu. W miastach widać reklamujące produkcję murale, aktorzy wraz z shorunnerką goszczą na pokazach na całym świecie, a oficjalny kanał Netflixa w serwisie YouTube nie przestaje wypuszczać nowych materiałów. Właśnie dzisiaj pojawił się finalny zwiastun Wiedźmina, który skupia się na inwazji Nilfgaardu na Cintrę, czyli wydarzeniu, który napędza niejako główną linię fabularną.

Oprócz trailera pojawiły się także nowe zdjęcia, na których możemy zobaczyć choćby Jaskra, Renfri, Stregobora czy Artoriusa Vigo i Tissaię de Vries. Dotychczasowe materiały pozwalają zakładać, że ta ostatnia będzie silną stroną serialu. Od MyAnny Burring bije wręcz powaga, spokój i autorytet arcymistrzyni magii, które można było odczuć w książkach. Coraz ciekawiej prezentuje się także Joey Batey jako Jaskier. Miejmy nadzieję że godnie przedstawi naszego bezczelnego i bezwstydnego poetę, który w potrzebie staje się najwierniejszym towarzyszem.