Wiedźmińskie

Siedliszcze

Netflix Wiedźmin – doszło do wycieku zdjęć z planu serialu

doszło do wycieku zdjęć z planu serialu

Przed kilkoma dniami doszło do wycieku zdjęć z planu serialu, do którego przyczynił jeden z użytkowników Instagrama. Zdjęcia zostały naturalnie szybko usunięte, na szczęście w Internecie nic nie ginie.

Wspomnianego reuploadu dokonał adventus.991 – użytkownik oficjalnego forum gier o Wiedźminie, pełną galerię możecie obejrzeć pod tym linkiem. Na przeważającej części fotosów można zaobserwować fragmenty murów pewnej twierdzy. Rozpoznano ją wstępnie jako fort Monostor znajdujący się w pobliżu miasta  Komárom na Węgrzech.  Wyjątkiem jest zdjęcie, na którym widać sporej wielkości panele podnoszone przez żurawie, widoczne na nim obwarowania pochodzą z innego, nieznanego jeszcze miejsca.  Jeśli wierzyć doniesieniom zdjęcia zostały wykonane najprawdopodobniej w listopadzie i grudniu.

Można by zacząć spekulować do kręcenia jakich scen użyto powyższych lokacji. Pierwsze co przychodzi do głowy to zapewne Wyzima z opowiadania „Wiedźmin”. Trzeba pamiętać jednak, że perspektywa oraz odpowiednie kadry potrafią zdziałać cuda i te same lokacje mogą być wykorzystane fragmentarycznie dla kilku różnych miejscówek.  Jak zwykle więc trzeba chyba czekać na bardziej oficjalne informacje.