Wiedźmińskie

Siedliszcze

Netflix Wiedźmin – Millie Brady została obsadzona w roli Renfri?

Serwis Recapped dostarczył nam kolejnej plotki z zakulisowych prac na serialem Wiedźmin od Netflix. Według niej Millie Brady została obsadzona w roli Renfri, która pojawi się w pierwszym epizodzie.

Serwis Recapped dostarczył nam kolejnej plotki z zakulisowych prac na serialem Wiedźmin od Netflixa. Według niej Millie Brady została obsadzona w roli Renfri, która pojawi się w pierwszym epizodzie.

Termin rozpoczęcia zdjęć (18 października) nieubłaganie się zbliża, a my oprócz Henry’ego Cavilla nie mamy żadnych pewnych nazwisk aktorów zaangażowanych w wiedźmińską produkcję. Ekipa Lauren S. Hissrich przesyła nam co prawda zapewnienia, że „już niedługo” poznamy obsadę, lecz przedłużające się oczekiwanie tylko coraz bardziej niecierpliwi i złości fanów. Zwłaszcza w kontekście ostatnich pogłosek na temat aktorek mających się wcielić w Ciri czy też Yennefer.

Tymczasem w serwisie Recapped pojawiła się plotka, jakoby w rolę Renfri miała się wcielić Millie Brady – aktorka, która wystąpiła wcześniej m.in. w filmie Król Artur: Legenda Miecza oraz serialu Upadek Królestwa. Aktorka ma wystąpić jedynie w pierwszym epizodzie, co oznacza że opowiadanie „Mniejsze zło” zostanie przedstawione już w pilocie. Można się domyślać, że razem z „Wiedźminem” będzie ono stanowiło wstęp do pierwszego sezonu serialu. Padła też wzmianka o tym, że Brady ma brać udział w rozbieranej scenie.

Oprócz tego, w serwisie IMDB, na stronie serialu Wiedźmin można zauważyć, że do ekipy dołączył Wojtek Fus, który ma być odpowiedzialny za concept arty. Niektórzy z was na pewno zatknęli się już z jego pracami, wśród których można znaleźć między innymi Ciri siejącą śmierć na skutym lodem jeziorze pod Wieżą Jaskółki, czy też Geralta inspirowanego wyglądem Henry’ego Cavilla.