Wiedźmińskie

Siedliszcze

Jacek Rozenek doznał udaru mózgu i stracił mowę

Jacek Rozenek doznał udaru

W ostatnich dniach, dość niespodziewanie doszło do bardzo przykrej sytuacji – Jacek Rozenek  doznał udaru mózgu. Aktor przebywa w szpitalu na rehabilitacji.

Jak podają polskie media, Jacek Rozenek doznał udaru przed kilkoma dniami. Według dzisiejszych informacji pochodzących z serwisu Super Express, efektami tego przykrego wydarzenia są paraliż prawej strony ciała oraz całkowita utrata mowy. Obecnie, pięćdziesięcioletni aktor przebywa w szpitalu i przechodzi rehabilitację, która potrwa co najmniej kilka tygodni. Do sieci trafiło również nagranie, na którym widać, jak Pan Rozenek siedzi na wózku i nie może się poruszać o własnych siłach.

Jacka Rozenka nie trzeba przedstawiać polskim fanom wiedźmińskiego uniwersum, gdyż od dziesięciu lat wciela się w postać Geralta z Rivii. Jako Biały Wilk wystąpił w trzech odsłonach gier z serii Wiedźmin autorstwa CD Projekt RED, w karciane Gwint oraz w jej kampanii fabularnej o nazwie Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści. Ma również na swoim koncie rolę w filmach, serialach, teatrze oraz dubbing w kilku innych grach.

W imieniu całej redakcji Wiedźmińskiego Siedliszcza i społeczności fanów życzymy Panu Jackowi wiedźmińskiej siły i rychłego powrotu do zdrowia.