Wiedźmińskie

Siedliszcze

Gwint Wojna Krwi – zapowiedź kampanii fabularnej wiedźmińskiej karcianki

gwint wojna krwi

Dodanie trybu fabularnego do wiedźmińskiej karcianki od CD Projekt RED było pewne od momentu startu bety. Po długim czasie nareszcie otrzymaliśmy konkrety, a nawet zapowiedź video. Przed Wami Gwint Wojna Krwi.

Gwint Wojna Krwi

Będzie to opowieść Meve, którą czytelnicy Sagi z pewnością kojarzą. To królowa Lyrii i Rivii. Po bitwie o most na Jarudze pasowała Geralta na rycerza i nadała mu tytuł (o ironio) Geralta z Rivii. Podczas walki została zraniona w usta, co widać na zapowiedzi video. Na oficjalnej stronie Gwinta widnieje poniższy opis trybu fabularnego:

GWINT: Wojna Krwi to mroczna, pełna zwrotów akcji opowieść o Meve — zaprawionej w boju władczyni dwóch Królestw Północy. Stojąc w obliczu wrogiej inwazji, Meve zmuszona jest wrócić na wojenną ścieżkę, by odzyskać to, co zostało jej odebrane. 

Przemierzaj nowe, pełne poruszających przygód, zakątki wiedźmińskiego świata, zbieraj cenne zasoby służące do rozbudowywania armii i sprawdź się w bitwach fabularnych, które w nieoczekiwany sposób zmieniają reguły gry.  

Gwint Wojna Krwi zadebiutuje jeszcze w tym roku. Podoba Wam się taki pomysł na tryb fabularny?