Wiedźmińskie

Siedliszcze

Gwint: Wojna Krwi dopiero w 2018 roku

Gwint: Wojna Krwi dopiero w 2018 roku

Twórcy zdecydowali się przełożyć premierę fabularnej kampanii dla Gwinta na 2018 rok. Powodem ma być chęć rozbudowania i dopracowania gry.

Choć beta Gwinta święci triumfy i przyciąga całą rzeszę graczy, to istnieje jednak grupa odbiorców, która nad rozgrywkę sieciową przekłada nadchodzącą Wojnę Krwi – kampanie fabularną, która skupi się na losach królowej Meve podczas Wojny z Nilgaardem. Planowana na tegoroczny okres świąteczny premiera została jednak przesunięta na następny rok. Według informacji ze strony wydawcy decyzja ta jest podyktowana rozrośnięciem się rozmiarów gry, co generuje z kolei konieczność wydłużenia okresu prac. Twórcy obiecują jednak, że dłuższy czas oczekiwania zrekompensuje nam jakość gry.

Przy okazji zapowiedziano, że na przyszły rok planowane jest również zakończenie betatestów Gwinta. W najbliższym czasie czekać nas więc będzie spora liczba aktualizacji, które dodadzą nowe karty i umiejętności, a także usprawnią i zbalansują w odpowiedni sposób rozgrywkę karcianki.

 

 

 

 

 • Pan Reuven

  Nawet jeśli nie gracie w Gwinta to polecam ograć kampanię jak wyjdzie ze względu na fabułę i dialogi. Dla fanów serii Heroes of Might and Magic też będzie coś ciekawego zaimplementowanego w grze 😉

  https://www.youtube.com/watch?v=1fvPQBYn2NU

  • Szymon Kowalczyk

   Dobrze wiedzieć, dzięki! W Gwinta grywam, kampanię przejdę z chęcią… swoją drogą czy ktoś by się spodziewał turniejów tego typu jeszcze z 2 lata temu?

   • Pan Reuven

    Turnieje to normalna rzecz w karciankach 😉