Wiedźmińskie

Siedliszcze

Gwint: Wiedźmińska Gra Karciana – turniej Gwent Slam już w ten weekend!

Turniej Gwent Slam

Kolejny turniej Gwinta już za kilka dni. Mowa o Gwent Slam, pierwszy licencjonowanych rozgrywkach, organizowanych przez fanów.

Za organizację turnieju Gwent Slam odpowiada Adrian Koy, niemiecki gracz znany szerzej pod pseudonimem „Lifecoach”. Adrian jest od niedawna członkiem zespołu Evil Geniuses i przez ostatnie lata aktywnie działał na arenie esportowej najpopularniejszej karcianki na rynku, czyli Hearthstone: Heroes of Warcraft. Na początku bieżącego roku, Lifecoach wziął udział w pierwszym, oficjalnym turnieju Gwinta, organizowanym przez studio CD Projekt RED, czyli Gwent Challenger, w którym został zwycięzcą.

Gwent Slam odbędzie się w dniach 23-24 września, czyli jutro i pojutrze w Viennie. Start rozgrywek w dniu jutrzejszym o godzinie 13:00. Całą zabawę będzie można obejrzeć na żywo, w serwisie Twitch, klikając w ten link.

Listę uczestników turnieju znajdziecie na poniższej grafice. Będą oni rywalizować o nagrody pieniężne, których łączna pula wynosi 10 tysięcy dolarów.

Źródło: https://masters.playgwent.com

 • Christoph
 • ActinD

  Cześć wszystkim. Mam problem ze zgodnością po instalacji kilku modów. Oto ich lista:
  FriendlyHud,
  Better Combat Evolved 2,
  Enhanced Markers,
  Preperations,
  Seasoned,
  Compilation Trigger.

  Połączyłem je Script Mergerem ale nadal wywala błąd przy próbie uruchomienia.
  „Error [mod0000_mergedfiles]gameguimenuscharactermenu.ws(505): syntax error, unexpected TOKEN_ELSE, expecting TOKEN_FUNCTION, near ‚else’

  Error [mod0000_mergedfiles]gameplayerplayerwitcher.ws(7374): syntax error, unexpected TOKEN_IDENT, expecting TOKEN_FUNCTION, near ‚abilityManager'”

  Wie ktoś może co zrobić z tym fantem? Z góry dzięki za pomoc.

  • Gerwant

   A użyłeś tego?
   https://www.nexusmods.com/witcher3/mods/2134/?
   Zajrzyj jeszcze do naszego głównego wpisu o modyfikacjach.
   http://witcherskeep.pl/modyfikacje/

   • ActinD

    Dzięki za szybką reakcję. Tak mam to.

    • Gerwant

     Przejrzałem te mody, ale i tak nie mam pomysłu, które mogłyby się wykluczać. Z tego co widzę, to błąd dotyczy m.in. menu modyfikacji, może któreś z nich wchodzą sobie w drogę. Niestety nie znam się aż tak :/

     Teraz będą głupie pytania, ale może to pomoże. Czy po każdym wgraniu nowego moda, kasowałeś folder „mod0000_mergedfiles”, i scalałeś pliki w script mergerze na nowo? Bo to ważne.

     I czy zastosowałeś się do instrukcji instalacji „Enhanced Markers”? Bo z tego to widzę to ten mod jest powiązany z Friendly Hud i musi zostać spełniony poniższy warunek:
     „Deploy the new modFHUDConfig.xml file in bin/config/r4game/user_config_matrix/pc.”

     Najlepiej będzie chyba poczytać w sekcji komentarzy na stronie modów, czy komuś nie pojawiał się podobny problem.

     Jak nic nie pomoże to próbuj wykluczać z tego zestawienia po jednym z modów i zobaczysz w końcu, które się wykluczają i która konfiguracja zadziała. Chociaż z tego co wyczytałem na stronach modów, to te twoje nie powinny sobie przeszkadzać.

     • ActinD

      Mod Better Combat Evolved 2 zdaję się robić problemy. Wyrzuciłem go i jest w porządku.

      Widzę na Nexusie, że jest jest jakaś nowsza wersja. W wolnym czasie spróbuję z tamtą albo poszukam jakiegoś innego moda na bardziej wymagającą walkę. The Witcher 3 Enhanced Edition wygląda spoko.

      Dzięki za pomoc.

 • Jarosław