Wiedźmińskie

Siedliszcze

Geralt i przyjaciele obchodzą 10. urodziny serii na nowym materiale

10 rocznica serii gier o wiedźminie Wspomnienie z Wiedźminem

Czas płynie, ale wspomnienia pozostają na zawsze. Redzi doskonale to wiedzą i bez większych problemów potrafią sprawić, by w oku zakręciła się łza nostalgii. Dlatego z okazji 10. urodzin serii gier postanowili zaprosić bliskich Geralta do Corvo Bianco, by wypić za zdrowie wszystkich fanów Białego Wilka.

Ciri na siwku powoli zajeżdża pod Corvo Bianco. Tuż po przekroczeniu drzwi zostaje uściskana przez Regisa. W tle widać resztę bliskich wiedźminowi osób zajętych gwarną rozmową, grą w gwinta, bądź dbających o to, by butelki win krążyły w odpowiednio szybkim tempie wśród biesiadników. Tak zaczyna się materiał, którym CD Projekt RED chce uczcić po raz kolejny 10. urodziny serii gier o Wiedźminie i pokazać tym samym jak wiele znaczy dla nich postać Geralta z Rivii.

O rodzinnym zjeździe w Corvo Bianco marzyliśmy już przechodząc dodatek Krew i wino. Choć w grze nie dane nam było tego doświadczyć, to poniższy filmik jest w stanie to nam w jakiejś części zrekompensować i dać przedsmak (a raczej posmak), tego na co czekaliśmy. W zakończeniu z ust Geralta padają słowa podziękowania za obecność w jego dziesięcioletniej wędrówce. Ale to ja chcę podziękować Redom, za to, że nie pozwolili zapomnieć nam o białowłosej legendzie. Czasem marudzie, ale jednak legendzie.