Wiedźmińskie

Siedliszcze

Biały Wilk: Historia komputerowego Wiedźmina – film dokumentalny już dostępny!

Biały Wilk: Historia komputerowego Wiedźmina

Serwis arhn.eu przygotował wspaniałą niespodziankę dla fanów wiedźmińskiego uniwersum na niedzielny wieczór. Film dokumentalny, pt. „Biały Wilk: Historia komputerowego Wiedźmina” poświęcony pierwszej odsłonie serii jest już dostępny i to całkowicie za darmo!

Ekipa arhn.eu już od wielu lat zajmuje się profesjonalnym recenzowaniem gier komputerowych, działając głównie za pośrednictwem swojego kanału w serwisie YouTube. Jakiś czas temu, w związku ze zbliżającą się 10. rocznicą serii Wiedźmin studia CD Projekt RED, zapowiedzieli oni przygotowanie pełnomentrażowego filmu dokumentalnego we współpracy z twórcami gry. Dziś, zupełnie niespodziewanie został on udostępniony w sieci, równo o godzinie osiemnastej, jak wczesnym popołudniem zapowiedziano za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Pozwolę sobie wspomnieć raz jeszcze, że film dotyczy tylko pierwszej odsłony komputerowego Wiedźmina. Twórcy materiału wspomnieli jednak, że jeśli zostanie on dobrze przyjęty, zastanowią się nad produkcją filmów poświęconych grom Wiedźmin 2: Zabójcy Królów oraz Wiedźmin 3: Dziki Gon. Bez zbędnego przedłużania, życzymy udanego seansu.

Źdródło: arhn.eu