Wiedźmińskie

Siedliszcze

Animowany serial Wiedźmin nową produkcją Netflixa?

Nadchodzący serial od Netflixa może nie być jedynym tytułem, który sięgnie po motywy książek Andrzeja Sapkowskiego. Według nieoficjalnych informacji powstaje bowiem animowany serial Wiedźmin.

Źródłem tej ciekawej nowiny jest poświęcony branży filmowej blog Recapped, którego autorzy często znajdują się w posiadaniu plotek okazującymi się prawdziwymi informacji. Podobnie było zresztą w przypadku castingów do wiedźmińskiej, aktorskiej produkcji. Można więc z dużym prawdopodobieństwem założyć, że coś jest na rzeczy.

Według autora wpisu Netflix poszukuje właśnie aktorów do animowanego serialu w świecie Wiedźmina, który opowiadałby o pobocznych postaciach z tego uniwersum. Serial miałby zapełnić lukę, która powstanie pomiędzy premierą pierwszego a drugiego sezonu oraz podtrzymać zainteresowanie widzów tematem.

Niektórzy (w tym ja) z pewnością z wielką chęcią obejrzeliby w animowanej formie opowiadania, które nie zostały zrealizowane w aktorskiej produkcji Netflixa. Być może jednak dostaniemy jakieś całkiem nowe, autorskie historie, które rozbudują poboczne postacie z uniwersum Sapkowskiego. Dajcie znać w komentarzach co o tym sądzicie!